Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

1 minutę temu, seba3002 napisał:

Zanim zostało ustalone miejsce obecnego spotkania obdzwoniłem kilka warszawskich salonów. W tym nautilusa. I tutaj akurat panowie nie powiedzieli "nie". Po prostu salka nie jest "przygotowana" na przyjęcie takiej duzej grupy ludzi. A szczerze powiem, chętnie bym posłuchał wyższych modeli dynaudio z jakimiś accuphase'ami bądź innym egzotycznym sprzętem, na który raczej nigdy nie będę mógł sobie pozwolić. 

Właśnie o ten "sprzęt" martwi się Roman, bo wie, że sam nie był by w stanie obsługiwać dwóch sal i 4 systemów a innym dać obsługę? ... ma obawę, bo to droge zabawki. Ale dziś tam będę (musze oddać kable) i powiem ze warszawski salon nie powiedział - nie. 

PS Chciał bym by "pare" osób z tego forum mogło posłuchać takiego "grania". No ..  @Asia miała już okazje posłuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nautilus w Wejherowie to nie jest taki salon jak inne, jest miejscem, które ma bardzo prywatną atmosferę. A pan Roman nie jest pracownikiem/opiekunem tylko gospodarzem. Wartość zgromadzonego sprzętu jest ogromna.

Swoją drogą, skoro liczba chętnych do udziału w zbiorowym słuchaniu rośnie, może należy pomyśleć o hotelu/pensjonacie. Nie ma takiego salonu, który zmieści np. 30 osób. Ale czy jest nas tu aż tyle 🤔?

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Asia napisał:

Ale czy jest nas tu aż tyle 🤔?

Jest nas całkiem sporo. Z tym że takich grup jak nasza, forumowa jest chyba całkiem sporo. Wystarczy wejść na FB. I chyba forma ich spotkań jest trochę inna niż nasza. Jakieś prelekcje, zapraszanie producentów sprzętu czy też artystów. Pytanie czy jesteśmy na tyle "liczącą się" społecznością, żeby zainteresować ludzi z tego "biznesu"? A drugie pytanie czy taka forma, o jakiej pisze zainteresowałaby naszych forumowiczów? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, nowy78 napisał:

czy już coś bardziej wiadomo, co z tą imprą po. 😜🤣

Trwają poszukiwania "sali bankietowej"😝. No i tutaj prośba - proszę osoby chętne do udziału w afterpaty, do zgłaszania się do mnie na priv. Musimy wiedzieć jak duża salę/ile stolików musimy zarezerwować. Fajnie by było, gdybym wiedział to przed nowym rokiem, bo z tego co słyszę, knajpy w stolicy trzeba rezerwować z dwutygodniowym wyprzedzeniem. 

Druga sprawa. Nocleg. Czy ktoś ma ochotę na spanie w 8-osobowym pokoju w hostelu z piętrowymi łóżkami 😝? Szukam wspolokatorów 😁.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Właśnie o ten "sprzęt" martwi się Roman, bo wie, że sam nie był by w stanie obsługiwać dwóch sal i 4 systemów a innym dać obsługę? ... ma obawę, bo to droge zabawki.

Boguś ! To co to za sprzęt tam mają w tym Nautilusie ? ! Sam widziałem jak niejaki kolega @seba3002 targał po betonie Focale za 40k. i nic , nawet zadrapania :)

40 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Chciał bym by "pare" osób z tego forum mogło posłuchać takiego "grania".

Nie wiem co to znaczy " takiego" , ale jak by Pan Roman chciał posłuchać dobrego dźwięku, to serdecznie zapraszam do siebie :)

37 minut temu, Asia napisał:

Wartość zgromadzonego sprzętu jest ogromna.

Znaczy się więcej niż moje kable ? :)

16 minut temu, nowy78 napisał:

czy już coś bardziej wiadomo, co z tą imprą po. 

Tak, Ty zabierasz ogórki , my resztę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, tomek4446 napisał:

Boguś ! To co to za sprzęt tam mają w tym Nautilusie ? ! Sam widziałem jak niejaki kolega @seba3002 targał po betonie Focale za 40k. i nic , nawet zadrapania :)

Nie wiem co to znaczy " takiego" , ale jak by Pan Roman chciał posłuchać dobrego dźwięku, to serdecznie zapraszam do siebie :)

hehe... 

Dobry humor przed świętami jest wskazany, a ..... co by nie powiedzieć, .... poświecenie kolegi @seba3002 .... - bezcenne.

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tomek4446 napisał:

Przepraszam , że zapytam , ale co to była za agencja ? :)

Towarzyska 🤣

Robiłem za żigolaka. Ehh, to były czasy...

Nie, żartuję oczywiście, żeby nie było 😆

Domki agencyjne, czyli po prostu mieszkanie w domkach należących do agencji pracy. Jak ja się cieszę, że to już za mną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych. Zarezerwowałem wstępnie hostel Moon. Pokój 8-osobowy. W zasadzie na ten moment mam komplet osób. Podaje Nicki:

@Arko55, @Dawid7, @Dedal75, @Seb, @stach_s, @nowy78, @soberowy i ja. Nie określił się natomiast @Chili, ale myślę że jeśli zajdzie potrzeba, coś wymyślimy 🙂.

Hostel mieści się w centrum, także myślę że wspólnymi siłami jakoś doczłapiemy 😉. Odpowiadając na pytanie Asi. Tak, hostel przyjmuje gości nawet po północy. 

Otwartą kwestią jest jeszcze sprawa "sali balowej". Mam na razie propozycję od Tomka i kolegi @Markcoxa. Czekamy jeszcze na pomysły Oli, no i może Marcina @mkki Marcina @MarcKrawczyk, jakby nie było to też Warszawiacy 😉.

Ps. Do listy uczestników spotkania dopisujemy forumowego moderatora @RoRo 🙂

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że będzie sens brać jakieś swoje klamoty? Kilka osób prosiło mnie żebym wziął Menuety jako ciekawostkę. Tylko one już były na pierwszym spotkaniu...

@tomek4446 proponował, że zabierze drapaka (i lampy :P). Jestem za! Fajnie byłoby Tomku jakbyś wziął też swój set kablowy, który już kilka razy ratował nam tyłki :) Przyda się też sprawdzony RME - tutaj też uśmiech w stronę Tomka lub Piotrka @nowy78.

Z kwestii organizacyjnych dodam jeszcze, że zorganizowaliśmy wynajem krzesełek - będą podobne jak na ostatnim zlocie, składane :)

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2021 o 14:36, seba3002 napisał:

Otwartą kwestią jest jeszcze sprawa "sali balowej". Mam na razie propozycję od Tomka i kolegi @Markcoxa. Czekamy jeszcze na pomysły Oli, no i może Marcina @mkki Marcina @MarcKrawczyk, jakby nie było to też Warszawiacy 😉.

niedaleko są złote tarasy a w nich:

https://www.hardrockcafe.com/location/warsaw/pl/

lub https://niewinniczarodzieje2.pl/warszawa-zlota44/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, tomek4446 napisał:

@lpomis , @seba3002 , mam pytanko , o której możemy rozpocząć zlot ?

Prawdopodobnie około 13. Mamy dzwonić do salonu po nowym roku, wtedy będą ustalane szczegóły. Ale myślę, że godzina 13 jest optymalna, biorąc pod uwagę fakt, że duża część forumowiczów ma do pokonania dość spore odległości 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...