Skocz do zawartości

***** ***


Recommended Posts

Dnia 29.09.2023 o 18:37, Kraft napisał:

Ja wycinam właśnie szablony na transparent i w niedzielę jadę do Warszawy.

Serio wierzysz, że to coś da? Statystycznie rzecz biorąc, musisz mieć wśród znajomych czy krewnych kogoś głosującego na PiS. Wiesz jacy są pewni swego. Ich się nie da przekonać. A już na pewno nie w ten sposób.

Oczywiście sympatyzuję z marszem (szanuję, a nawet podziwiam Was za ten gest), ale brak mi przekonania, że cokolwiek on zmieni. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rafał S napisał:

brak mi przekonania, że cokolwiek on zmieni. 

I dokładnie o to chodzi PiSowi. Tak zochydzić politykę, żeby większość obywateli przestała się nią interesować, wręcz brzydziła się na samą o niej myśl. Wtedy będą mogli robić, co chcą. Bez społecznego zainteresowania, bezwstydnie. A żelazny elektorat "zaopiekowany" przez upartyjnione media, choć stanowiący mniejszość społeczeństwa, i tak wystarczy, żeby rządzić kolejne kadencje. Każdy zrezygnowany wyborca, to głos oddany na PiS. 

Edytowano przez Kraft
  • Lubię to 6
  • Gratulacje 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem na chwileTVP info robię tak czasem w kontrze do TVN.

Czy ktoś mi wytłumaczy jak można być tak zakłamaną qrwą jaką jest Morawiecki?

Bezczelnie przerzuca odpowiedzialność na Tuska, za "nielegalnych imigrantów", ale handel wizami już mu nie przeszkadza.

Węgiel z Rosji ciągną setkami ton, ale to ci drudzy trzymali z ruskim.

Jprdl, jak można?!!!

Mam nadzieję, że doczekam dnia, kiedy ta qr...a stanie przed sądem za to co robi! 

 

 

Edytowano przez DiBatonio
  • Lubię to 1
  • Gratulacje 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, DiBatonio napisał:

Włączyłem na chwileTVP info robię tak czasem w kontrze do TVN.

Czy ktoś mi wytłumaczy jak można być tak zakłamaną qrwą jaką jest Morawiecki?

Bezczelnie przerzuca odpowiedzialność na Tuska, za "nielegalnych imigrantów", ale handel wizami już mu nie przeszkadza.

Węgiel z Rosji ciągną setkami ton, ale to ci drudzy trzymali z ruskim.

Jprdl, jak można?!!!

Mam nadzieję, że doczekam dnia, kiedy ta qr...a stanie przed sądem za to co robi! 

 

 

Tam jest takie bagno jakiego nie ma nigdzie. TVN też jest stronniczy, ale w bardziej wyważony sposób i stał się taki za tej władzy stając w opozycji. Ale TVP jest tak zakłamane tak stronnicze że aż groteskowe, a ci pseudo dziennikarze mam nadzieję że po zmianie władzy nigdzie pracy nie znajdą bo tylko do przerzucania gnoju się nadają...

  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wśród dobrych znajomych paru pracowników w regionalnej TVP. Na wizji robią co im się karze i uśmiechają się do tej gry. Poza anteną panują w redakcji jednak bardzo duże konflikty, ale kacyki pilnują by nikt nie próbował się wyłamać. Można by powiedzieć, zwolnij się idź do konkurencji. Ale to nie takie proste... Jak masz kredyt na karku, niepełnosprawne dziecko i "krzyż" w postaci wieloletniego stażu w TVP na CV, to jesteś udupiony. Poza tym profesja dość wąska by sobie przebierać w ogłoszeniach, sczególnie jak się jest wyspecjalizowanym z jakimś dziale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Butler napisał:

Mam wśród dobrych znajomych paru pracowników w regionalnej TVP. Na wizji robią co im się karze i uśmiechają się do tej gry. Poza anteną panują w redakcji jednak bardzo duże konflikty, ale kacyki pilnują by nikt nie próbował się wyłamać. Można by powiedzieć, zwolnij się idź do konkurencji. Ale to nie takie proste... Jak masz kredyt na karku, niepełnosprawne dziecko i "krzyż" w postaci wieloletniego stażu w TVP na CV, to jesteś udupiony. Poza tym profesja dość wąska by sobie przebierać w ogłoszeniach, sczególnie jak się jest wyspecjalizowanym z jakimś dziale.

No niby tak, ale rynek pracy jest ogromny, zawsze można iść do fizycznej, do handlu, gdzie się chce. Nie chce walić jakiś chamskich porównań, ale kasa to nie wszystko. Ja bym się ze wstydu spalił pracując w takim gównie... wolał bym towar na półki w markecie rozkładać jak za czasów studiów, dużo więcej taka praca dobrego wnosi.

  • Lubię to 2
  • Gratulacje 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DiBatonio napisał:

Jak ktoś jest dobrym dziennikarzem, a nie dziennikarzyną, to problemu nie ma z pracą.

Co znaczy dziennikarzyną? Nie każdy jest najlepszy w swoim fachu ale to nie powód by go zeszmaciać. Z ręką ne sercu - Jesteś best w tym co robisz/robiłeś zawodowo?

16 minut temu, Wing0 napisał:

No niby tak, ale rynek pracy jest ogromny, zawsze można iść do fizycznej, do handlu, gdzie się chce. Nie chce walić jakiś chamskich porównań, ale kasa to nie wszystko. Ja bym się ze wstydu spalił pracując w takim gównie... wolał bym towar na półki w markecie rozkładać jak za czasów studiów, dużo więcej taka praca dobrego wnosi.

Piszesz tak jak byś tej całej propagandzie pisowskiej wierzył. Polska jako kraina miodem i cukrem płynąca, pracy u nas w bród. No nie bardzo panie kolego. Ustrój nam się zrobił taki, że ludzie często ponad połowę swoich dochodów oddają na kredyt. A jak ktoś w nieodpowiednim momencie się zdecydował na swoje M. , to po chwili okazało się że musi płacić x2 (lub lepiej) bo stopy poszły w górę. Tylko proszę nie schodźmy na rozmowy typu wiedzieli co robią, stopy ruchome itd... Chcesz powiedzieć że wobec powyższego żyjąc od 1 do 1 człowiek ma rzucić pracę bo komuś przeszkadza że pracuje w redakcji sportowej TVP? Nawet nie jako dziennikarz, jest pełno osób technicznych na zapleczu. To jakiś absurd. No i najlepiej niech idzie w handelek za najniższą krajową, niech odda bankowi to mieszkanie i wróci do mamusi lub w wynajem bo Wingo0 tak twierdzi? 

Fajnie tak krytkować obcych swoją miarą nie znając życia osób wobec których mamy jakieś obiekcje typu - co powinny, a co nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DiBatonio napisał:

Dobrze wiesz , co znaczy "dziennikarzyna", nie pytaj więcej. 

No bo łatwo nam wrzucać ich wszystkich do jednego wora, nic jednak nie jest czarno białe. Ale owszem, jest sporo takich którym to zaszczytne miano się bezapelacyjnie należy.

Edytowano przez Butler
  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Butler napisał:

No bo łatwo nam wrzucać ich wszystkich do jednego wora, nic jednak nie jest czarno białe

To prawda, życie też nie jest czarno białe.

Jednak jeśli chodzi o dziennikarzy słusznej partii, dotyczy to też tych którzy pracują w radiu.

Rozsądniejsi odeszli i poszli do innych stacji, stworzyli nowe , czyli można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rafał S napisał:

Serio wierzysz, że to coś da? Statystycznie rzecz biorąc, musisz mieć wśród znajomych czy krewnych kogoś głosującego na PiS. Wiesz jacy są pewni swego. Ich się nie da przekonać. A już na pewno nie w ten sposób.

Oczywiście sympatyzuję z marszem (szanuję, a nawet podziwiam Was za ten gest), ale brak mi przekonania, że cokolwiek on zmieni. 

Ale nie chodzi o to, żeby przekonać żelazny elektorat tylko większość, która się waha lub myśli, że ich to w ogóle nie dotyczy.

  • Lubię to 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Butler napisał:

Piszesz tak jak byś tej całej propagandzie pisowskiej wierzył. Polska jako kraina miodem i cukrem płynąca, pracy u nas w bród. No nie bardzo panie kolego. Ustrój nam się zrobił taki, że ludzie często ponad połowę swoich dochodów oddają na kredyt. A jak ktoś w nieodpowiednim momencie się zdecydował na swoje M. , to po chwili okazało się że musi płacić x2 (lub lepiej) bo stopy poszły w górę. Tylko proszę nie schodźmy na rozmowy typu wiedzieli co robią, stopy ruchome itd... Chcesz powiedzieć że wobec powyższego żyjąc od 1 do 1 człowiek ma rzucić pracę bo komuś przeszkadza że pracuje w redakcji sportowej TVP? Nawet nie jako dziennikarz, jest pełno osób technicznych na zapleczu. To jakiś absurd. No i najlepiej niech idzie w handelek za najniższą krajową, niech odda bankowi to mieszkanie i wróci do mamusi lub w wynajem bo Wingo0 tak twierdzi? 

Cała masa ludzi pracuje w handlu ja również i tam też najniższą krajową zarabiają miernoty którym się nie chce robić tylko odwalić od 8 do 16 i narzekać non stop jak to ciężko... 

Oczywiście każdy się powinien liczyć z własnymi wyborami życiowymi, braniem kredytów itd. Akurat to jak jest to wina tej partii która ci ludzie pracując w mediach wspierają trochę taki zaklęty krąg ;). 

Odnośnie braku pracy... szukam 2 handlowców na mój region od pół roku, znaleźć kogoś jest tragedią i na Świętokrzyskim gdzie niby tak ciężko o pracę i na Krakowie też, o monterach nie wspomnę... nie trzeba nic umieć prócz trzymania wkrętarki za odpowiedni koniec, szkolenia, kasa bardzo dobra i co i dupa...  są zwolnienia w części sektorów fakt, ale jest też masę pracy jak się chce robić, ale dziś się nikomu nie chce, poczekajcie jak wprowadza jeszcze ten dochód gwarantowany to faktycznie każdy będzie musiał być bohaterem własnego domu ;)

 

A dalej nie chce z szacunku do tych ludzi o których piszesz robić porównań z tym co kiedyś było... to co się dzieje w TVP woła o pomstę do nieba, a jak tam u was z tankowaniem promocyjnego paliwa na stacjach? Jechałem dziś sporo i na wielu stacjach brak ON ale cena w pytę zajebista!!!! Kolejne skur.... a co najgorsze nikt nigdy ich za to neo skarży, nie wsadzi, majątków nie zabierze... Kaczor fiknie w końcu i PiS padnie bo się sami zeżrą, ale nikt nie beknie za ten syf.

@Kraft jak mnie nieraz wkurzałeś tak szacunek za to że jesteś !!!!

Edytowano przez Wing0
  • Lubię to 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...