Skocz do zawartości

The Audio Critic - krytyka współczesnego rynku audio


Kraft

Recommended Posts

11 minut temu, Rega napisał:

@marcinmarcin Kultowe L100 zagrały miałko i nijako. WBT również. Może tu będzie inaczej.

Ja w przeciągu kilku ostatnich miesięcy słuchałem z aktualnie produkowanych Yamaha, Genelec i Adam Audio. Genelec dla mnie całkowicie nienadajacy się do domu, Yamaha ładnie ale bzyczała jak podchodziłem z komórką, Adam Audio A7x grają z większa kulturą i spokojem niż 90 procent kolumn hifi.. 

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adi777 napisał:

JBL Everest DD55000 w temacie giełdowym. Nawet mi ślinka pociekła

Słuchałem tych kolumn dwa razy. Rano gdy jeszcze można było normalnie wejść. I potem ,gdy ktoś z JBL wpadł na idiotyczny pomysł zrobienia zamkniętych prezentacji , z których to , po jednym utworze ludzie zaczęli wychodzić . My wyszliśmy chyba po trzecim , podejrzewam , że po czwartym ,w salce został sam prowadzący ten zamknięty pokaz .Większej antyreklamy i braku wyobraźni nigdy nie widziałem. Ale do sedna. Rano leciał blues i już dawałem ogłoszenie o sprzedaży nerki by je mieć / Everest/ , po południu gdy poleciała Malia i jakaś muzyka rozrywkowa wyszedłem , bo szczerze nic ciekawego nie pokazywały , jednym słowem " skromnie ,ale czysto " :) 

Dlatego @Adi777 warto posłuchać czasem " pewniaka" w różnym repertuarze. :) 

@Adi777 sorry nie spojrzałem na cyferki , to o czym pisałem dotyczyło modelu JBL Everest DD67000

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kraft Jarek, no przecież cały czas krytykujemy , jak nakazuje tytuł tematu😉. Nie stać nas (a przynajmniej mnie) na kolumny takie jak Adiego, to choć typowo po polsku sobie pofolgujemy krytykując ile się da. @Adi777 - a moze Twoje kolumny staną się hitem na forum. Czekamy na opis . 

@Asia Więcej wiary w siebie! To Ciebie i Twoich opinii powinni sie obawiać, a nie Ty. Z Twoim osłuchaniem oraz ilością przesłuchanych klamotów jesteś w czołówce forumowych testerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...