Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

Tak jak wczoraj obiecałem, podaję listę uczestników III zlotu:

Ola @Redakcja AUDIO
Paulina
@Asia
@lpomis
@tomek4446
@Markcox z partnerką i przyjaciółką domu
@stach_s
@Dedal75

@mkk
@Fafniak
@Arko55
@Dawid7
@MarcKrawczyk
@soberowy
@Seb
@nowy78
@slaw0001
@Chili

@seba3002

Jeśli kogoś pominąłem, proszę pisać. Prosiłbym też bardzo wszystkie zainteresowane osoby, o potwierdzenie obecności w pierwszym tygodniu nowego roku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, seba3002 napisał:

Pewnie niejedna 😉.

Ale już nie w tym roku ....
Zaś w następnym - po 22.01.2022 (no nieźle dobrana data - łatwo będzie zapamiętać, ale luty byłby jeszcze fajniejszy) zostanie jeszcze ponad 340 dni na kolejne spotkania 🙂

Przy okazji: już przy pierwszym spotkaniu można było zauważyć, że taki zlot to jednak ciężka praca-obadać teren, potem nadźwigać się trzeba, powyciągać zabezpieczenia transportowe i odpowiednio ustawić, uzgodnić zeznania,
...a  w razie czego pogłaskać lub stuknąć 😛
...i jak już zacznie się to kręcić to wtedy można się kawy napić, a i tak ktoś czujnie trzyma rękę na pulsie (tzn. na wózku).
 

Pozdrawiam

P1570655-1.thumb.jpg.a1c894967103fe582aa8185847175b3e.jpg

 

P1570663-1.jpg

P1570667-1.jpg

P1570668-1.jpg

P1570680-1.jpg

P1570683-1.jpg

P1570685-1.jpg

P1570690-1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

@nowy78 Piotrek , a mówiłem Ci żebyś tego SMSL dał bliżej górnej pokrywy , łatwiej by było włączyć tak by nikt nie zauważył :) 

To było wyciąganie zabezpieczeń transportowych (było tego trochę....).
Nie da się ukryć, że nie ma tam za dużo "audiofilskiego powietrza"  - Piotrek napakował tam na maksa 🙂 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Seb napisał:

@Bogusław Kożyczkowski trochę marudzisz. Z Gdyni do Warszawy i z powrotem jest trochę pociągów. Trzy godziny w jedną stronę to nie tak dużo czasu. Gdyby Ci się chciało, to nawet trochę sprzętu możesz zabrać. 

To i tak dobrze. Jakby mieszkał w Zakopanem  (ym czy em ?) to mgółby wsiąść do pociągu i już po 8h byłby w warszafce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lpomis napisał:

Wierz mi, próbowaliśmy. Miał być też m.in. Poznań. Nie udało się. Długo, żeby opowiadać...

Następnym razem będziemy walczyć o coś bliżej morza :)

Wiem, że to nie łatwa sprawa, nie wszystkie salony chcą mieć "bałagan" a sam zlot zaburza prace salonu.

@tomek4446 pytałem ... Roman jest na - nie.

Zapytam Arka (PremiumSound) ale musze powiedzieć ze za dużo osób tam "nie wejdzie" patrząc na obecna ilość osób chętnych na zlot ........ to nie widzę tego.

Salon Kezard dysponuje osobnym pomieszczeniem na odsłuchy, tylko szeryf jest .... może być problemem…. no ... gdyby sypnąć pieniadzemmmmmm???? hmm.. ciekawe co by zrobił na taka propozycje?

Antrax? mogę zapytać Grzegorza, ale ... to duża niewiadoma.

Top HIFi Sopot - ?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Wiem, że to nie łatwa sprawa, nie wszystkie salony chcą mieć "bałagan" a sam zlot zaburza prace salonu.

@tomek4446 pytałem ... Roman jest na - nie.

Zapytam Arka (PremiumSound) ale musze powiedzieć ze za dużo osób tam "nie wejdzie" patrząc na obecna ilość osób chętnych na zlot ........ to nie widzę tego.

Salon Kezard dysponuje osobnym pomieszczeniem na odsłuchy, tylko szeryf jest .... może być problemem…. no ... gdyby sypnąć pieniadzemmmmmm???? hmm.. ciekawe co by zrobił na taka propozycje?

Antrax? mogę zapytać Grzegorza, ale ... to duża niewiadoma.

Top HIFi Sopot - ?

 

Zanim zostało ustalone miejsce obecnego spotkania obdzwoniłem kilka warszawskich salonów. W tym nautilusa. I tutaj akurat panowie nie powiedzieli "nie". Po prostu salka nie jest "przygotowana" na przyjęcie takiej duzej grupy ludzi. A szczerze powiem, chętnie bym posłuchał wyższych modeli dynaudio z jakimiś accuphase'ami bądź innym egzotycznym sprzętem, na który raczej nigdy nie będę mógł sobie pozwolić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...