Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

16 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

O ile zatoka przy ulicy jest często zajęta to na zapleczu zawsze są miejsca wolne.

A na tym czarnym z tą dziwną przerywaną kreską się nie da ? :) 

Jak coś jadę za Wojtkiem / @lpomis / ,w Bydgoszczy robił takie rzeczy by znaleźć parking, że drogówce się nie śniło :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lpomis napisał:

O wypraszam sobie! Usiłowanie, a faktyczne zrobienie to jednak różnica

No dobra , dobra , ja tylko tak chciałem przypomnieć , że jak jest takie okrągłe , czerwone z poziomym białym paskiem to nie wjeżdżamy. A może to tylko sugestia , nie wiem , muszę przemyśleć temat :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Adi777 napisał:

Mógłbym się zgłosić, ale nie wiem, czy już w Holandii nie będę.

Ale wpadłbym ;)

 

3 minuty temu, MMarek napisał:

To może w Holandii zjazd? Ostatni raz byłem w tym pięknym kraju, jak były jeszcze guldeny :)

 

Edytowano przez MMarek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga. Mamy oficjalne potwierdzenie terminu spotkania. Wszystko zgodnie z planem. Zlot w siedzibie Pylon Audio odbędzie się w sobotę, 27 sierpnia w Jarocinie. Start o godzinie 12:00.

obraz.png.8c39c037a7c07bea194235d3f29e4571.png

Oprócz odsłuchów planowana jest jeszcze jedna, bardzo fajna atrakcja - zwiedzanie hali produkcyjnej Pylon Audio.

Mamy również zezwolenie na podłączanie własnej elektroniki - jeśli ktoś miałby ochotę przywieźć coś ze swoich sprzętów - nie ma najmniejszego problemu :)

Lista zapisanych osób przedstawia się obecnie tak: @MMarek, @Amarok, @Kraft, @tomek4446, @elektron6, @MarcKrawczyk, @seba3002, @drSolfernus, @Asia, @_PS_, @lpomis

Bardzo proszę o wiadomość i przypomnienie jeśli kogoś pominąłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...