Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

22 minuty temu, DiBatonio napisał:

Jak dla mnie jest to równie ważny element całości systemu jak urządzenia.

Wiem o tym 🙂
Dla mnie też - mimo że niektórym "kable nie grajom" 😛
Już od lat nie dziwią mnie systemy, w których w ramach ostatecznego (hehe - chyba nigdy nie jest "ostateczny", ale na kilka lat... może miesięcy przynajmniej) cena okablowania była zbliżona lub nawet przewyższała wartość wzmacniacza, CD i kolumn.
A że komuś się to nie podoba, to jego problem - a nie właściciela (gorzej, gdy jest złośliwie komentowane - z "pozorną dbałością o stan finansów właściciela i bez?sens takich wydatków")
Pamiętasz pewnie jakie kolejne drobne (choć kosztowne) zmiany w swoim systemie robił Wojtek Pszoniak (pozdrawiam Ciebie Wojtku jakbyś to czytał) jeszcze za czasów Delpinusów podpiętych do Lebena i S06 i jak opisywał ich wpływ (co było różnie komentowane u nas i "w internetach"), nowe kable, listwy, podstawki...

Co do Oyaide - to może się załapią w tym mniejszym pokoju z podstawkowymi kolumnami, ale wątpię czy będziemy żonglować kablami. To raczej by miało sens w mniejszej grupie i przy znanym sprzęcie i swojej muzyce.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, RoRo napisał:

Pamiętasz pewnie jakie kolejne drobne (choć kosztowne) zmiany w swoim systemie robił Wojtek Pszoniak (pozdrawiam Ciebie Wojtku jakbyś to czytał) jeszcze za czasów Delpinusów podpiętych do Lebena i S06 i jak opisywał ich wpływ (co było różnie komentowane u nas i "w internetach"), nowe kable, listwy, podstawki...

Tak pamiętam.

Z tego jak i wielu innych powodów dopadł go ostracyzm na wielu forach, dlatego poszedł własną drogą i stworzył bloga.

Był dla wielu kontrowersyjny, bo słyszał kable, bezpieczniki, podstawki i inne polepszacze. (zupełnie jak ja) 🙂

Nie zaśmiecam już. 

Pzdr

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miły i kulturalny człowiek. Na innym forum dyskutowaliśmy trochę o kolumnach Chario. Przykre jest to, że są ludzie którzy potraktowali Go z takim ostracyzmem. Tez nie zgadzałem się z Nim w kilku sprawach, jednakże nie przeszkodziło nam to w spokojnej i rzeczowej dyskusji. Szkoda tylko, ze Wojtek stał się rzecznikiem jednej marki, co bardzo denerwowało wielu i było posrednią przyczyną tego ostracyzmu. Moim zdaniem w wielu przypadkach było to spowodowane zazdrością, bo Wojtek dostawał do testowania przedmioty o cenie nieosiągalnej dla innych. Ludzie sa zawistni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rega napisał:

Przykre jest to, że są ludzie którzy potraktowali Go z takim ostracyzmem.

Wiem coś o tym.🤔 Też spotkała moją osobę "próba wyeliminowania" - ostracyzmu (finalnie zakończona powodzeniem z "Ich" strony - wiem że mnie czytaja obecnie bo widuję "tu" "znajome" nicki - pozdrawiam kolegów😎), tylko  dlatego że ośmieliłem się mówić o wpływie np. psychoakustyki na wrażenia dźwiękowe (to było na innym forum).

Obecnie moje małe zwyciestwo w tej sprawie to to iż "PAk" nie jest trollingiem (mam na to dowód w innym temacie pisany ręką samego moderatora na tym forum), chociaż próbowano silnie to wprowadzić w świecie audio. Tyle...

💪💪💪💪

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...