Skocz do zawartości

Offtopic


Recommended Posts

37 minut temu, Arturro007 napisał:

Temat już jest ale tyle dodatkowych pytań.

To dlaczego pytasz w wątku Off Topic?

Mam  dziwne przeczucie, że ostatnie nowe nicki wcale takie nowe i świeże w sensie użytkownika tego forum  nie są. 

Podobnie jak to pytanie zadane przez "nowego".

https://forum.audio.com.pl/topic/87246-oznaczenie-kabla-i-gniazda/?tab=comments#comment-520229

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, J4Z napisał:

Nie rozumiem. Masz założony temat i nie chcesz go zasmiecać pytaniem o wzmacniacz? Jeżeli pytanie nie jest powiązane z Twoim poprzednim tematem to załóż nowy. 

Ty się nie obawiaj tylko pytaj o co chcesz. Jak ktoś  zacznie się kłócić, czy nachalnie wciskać że kable nie mają znaczenia (lub podobne) to raportuj z prośbą o usunięcie jako offtopic. Przykład: nie pytasz czy mają znaczenie tylko jakie dobrać. 

Nowe zapytania = nowe opcje zakupowe i wątek przestaje być klarowny. Konkretnie nie jestem pewien co do jakości polecanego amplitunera i chcę się podpytać o jedną alternatywę. Liczę, że dostanę jeszcze jakieś odpowiedzi w moim temacie i dlatego nie chcę się tam udzielać a mam czas i może bym jutro coś sprawdził na żywo.

@DiBatonio Tylko pytałem gdzie mogę zadawać krótkie pytania dotyczące audio bo się uczę forum ;)

Jestem nowy na tym forum, nie mam czasu na dziwne zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, J4Z napisał:

Daj znać proszę jak coś znajdziesz ciekawego. Nie żartuję.

Teraz gdy juz nie ma "nieproszonych" wpisów a nawet gdy sie pojawią to zostaną odpowiednio nagrodzone to ludzie chcą opuścić to miejsce? I to nie mowa o osobach otrzymujacych te wynagrodzenia! Ciekawe. Wyglada na to ze dazenie do obecnego modelu forum nie sprawdza sie🤔

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale teraz jest wspaniale tutaj, a On wciąż chce. Przypomnijmy może dlaczego chciał?

2 minuty temu, J4Z napisał:

nie próbuj zwalić na warny.

Nie próbuj wmawiac mi słów że zwalam ma warny.

Czytaj dokładnie. Chodzi mi o to że dzieki warnom, powinien zmienić zdanie i zostać.

Ps: juz nieważne - konto zostało usunięte. - nie było tematu. Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Fafniak napisał:

Czyli ci co mają przeciwne zdanie do "waszego" mają sie zamknąć 

Wystarczy, aby pozwolili spokojnie nam porozmawiać. Jeżeli czegoś nie słyszę to nie zabieram głosu, a nie żeby cały temat zawsze rozwalać.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lysyrafal napisał:

Wystarczy, aby pozwolili spokojnie nam porozmawiać. Jeżeli czegoś nie słyszę to nie zabieram głosu, a nie żeby cały temat zawsze rozwalać.

Widzisz, swoją wypowiedzią dałeś świadectwo temu, że Wam wcale nie chodzi tylko o to, aby móc wymieniać się między sobą subiektywnymi wrażeniami słuchowymi ze słuchania tego, czy innego kabla. Wam chodzi też - a być może nawet głównie - o to, aby móc w sposób niezakłócony zarażać innych / nowych swoimi urojeniami (czy tam zwidami, © tomek4446). Być może częściowo w celu rekrutacji audiofilskiego narybku, być może w celu podbudowania swojego audiofilskiego autorytetu, a być może w celu uzyskania jakiegokolwiek potwierdzenia, że ktoś też to "słyszy". Jakiekolwiek zakłócanie Wam tego procesu zarażania jest rozwalaniem wątków, psuciem atmosfery forum i powodem do lamentów.

Tam, w tym wątku nie było żadnej rozmowy. Koleś zadał pytanie, ja odpowiedziałem. Gdzie rozwalanie wątku? Przecież nikt inny nie raczył nawet odpisać. A każdy odpisać może. Ty też możesz odpisać. Jaki więc masz problem z odpisaniem koledze, że np. brzmienie tych kolumn ELAC może naprawić kablem Argebargle X1000. Ewentualnie jakimś z domieszką 1,35% srebra, ale pod warunkiem że będzie wygrzany minimum 96 godzin. Śmiało, odpisz mu w tym stylu.

Obiecuje nie komentować Twojej wypowiedzi, więc jeśli narazisz się nią na śmieszność - nie będzie to moja wina, OK?
Pytający jest w desperacji bo dokonał zakupu kolumn których brzmienie mu nie pasuje, więc pewnie ciągle ma nadzieję że da się to jakoś względnie tanio "naprawić". Tonący chwyta się każdej brzytwy, więc może w desperacji chwyci się Twojej magicznej porady. Może kupi kabel Argebargle X1000, zadziała psychoakustyka i usłyszy, jak te kolumny potrafią czarować. A Ty zostaniesz bohaterem, który rozwiązał mu problem.
Śmiało, naprawdę, nie krępuj się.

 

Edytowano przez TomekN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, TomekN napisał:

Widzisz, swoją wypowiedzią dałeś świadectwo temu, że Wam wcale nie chodzi tylko o to, aby móc wymieniać się między sobą subiektywnymi wrażeniami słuchowymi ze słuchania tego, czy innego kabla. Wam chodzi też - a być może nawet głównie - o to, aby móc w sposób niezakłócony zarażać innych / nowych swoimi urojeniami (czy tam zwidami, © tomek4446).

Widzę, że już się nie szczypiesz i mówisz wprost, co sądzisz o tutejszej społeczności? Wiesz o tym, że w tej chwili obrażasz nie tylko mnie, ale wielu użytkowników? Dobrze to o Tobie nie świadczy, ale nic mi do tego jak zostałeś wychowany. Jakbyś dostał punkty karne za każdego uczestnika osobno, to byś może trochę się uspokoił.

17 godzin temu, TomekN napisał:

Być może częściowo w celu rekrutacji audiofilskiego narybku, być może w celu podbudowania swojego audiofilskiego autorytetu, a być może w celu uzyskania jakiegokolwiek potwierdzenia, że ktoś też to "słyszy".

Nie jest mi to do szczęścia potrzebne, po prostu nie mam parcia na szkło i wkrótce się o tym przekonasz. Staram się pomagać ludziom na tyle, ile to możliwe, tak mi ludzie pomagają.

17 godzin temu, TomekN napisał:

Jakiekolwiek zakłócanie Wam tego procesu zarażania jest rozwalaniem wątków, psuciem atmosfery forum i powodem do lamentów.

Krótka pamięć czy co? A kto w niedzielę lamentował w poniższym temacie ( moderator usunął niepotrzebne posty ) zapomniałeś? W prymitywny sposób odniosłeś się do tego co napisałem, ale sam żadnej konkretnej porady nie udzieliłeś. Przypadek, nie sądzę, zresztą jak zawsze.

https://forum.audio.com.pl/topic/86697-jakie-kolumny-do-25m2/

17 godzin temu, TomekN napisał:

Tam, w tym wątku nie było żadnej rozmowy. Koleś zadał pytanie, ja odpowiedziałem. Gdzie rozwalanie wątku? Przecież nikt inny nie raczył nawet odpisać. A każdy odpisać może. Ty też możesz odpisać.

Ubolewam nad tym, że nie mogłem udzielić jakiejkolwiek wskazówki w w/w temacie, ponieważ nie zdążyłem. Nie dysponuję wolnym czasem przez 24h i widzę, iż mnie świetnie wyręczyłeś.

https://forum.audio.com.pl/topic/87266-elac-debut-20b52/?tab=comments#comment-520739

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, lysyrafal napisał:

Ubolewam nad tym, że nie mogłem udzielić jakiejkolwiek wskazówki w w/w temacie, ponieważ nie zdążyłem. Nie dysponuję wolnym czasem przez 24h

Bez stresu, jeszcze spokojnie zdążysz napisać. Te ELACi w ciągu 24h na pewno się same nie naprawiły, więc pytający na pewno z otwartymi ramionami przyjmie Twoje kablowe wskazówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TomekN napisał:

Bez stresu, jeszcze spokojnie zdążysz napisać. Te ELACi w ciągu 24h na pewno się same nie naprawiły, więc pytający na pewno z otwartymi ramionami przyjmie Twoje kablowe wskazówki.

Zupełnie niepotrzebny post. To już jest agresja bierna w stosunku do Rafała. Ładnie wszystko z zewnątrz niby wygląda ale przekaz dla mnie jest jasny. 10 punktów.  

Jeżeli jestem mało obiektywny w ocenie to proszę @Redakcja AUDIO aby zweryfikowała mój osobisty osąd.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...