Skocz do zawartości

***** ***


Recommended Posts

Lesery są wszędzie, w Holandii też. Jak pracowałem jeszcze przez biuro pracy w aktualnym zakładzie, to z tejże agencji przez około rok, półtora przewineło się obok mnie jakieś 12, 13 osób :D Jeno Adi się ostał, najlepszy z najlepszych 💪:D 

Warto było się trochę poświęcić. Też mógłbym mieć wywalone jak inni, ale po coś do tego kraju jednak przyjechałem - i nie była to marihuanen ;)

Koniec offtopu.

  • Lubię to 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Wing0 napisał:

@Kraft jak mnie nieraz wkurzałeś tak szacunek za to że jesteś !!!

Można się z Jarkiem nie zgadzać w sferze audio, też tak mam...😉

Ale dobrze, że jest plaszczyzna na której mamy wspólną nić porozumienia, należy się tylko z tego cieszyć . 

Szacun się jak najbardziej należy Jarkowi za udział w marszu i za transparent.

✌️

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ludzi było naprawdę od groma. Ile tak naprawdę, to ciężko policzyć. Ale szeroka ulica Jana Pawła była naprawdę zapchana, czasem trzeba było bardzo wolno iść. A jak czoło marszu doszło do Ronda Radosława, to jeszcze ludzie byli przy Rondzie Dmowskiego.

I to, co mi się bardzo podobało, to że przekaz był bardzo optymistyczny. Chwilami dość głośny ;) ale bez żadnych wulgaryzmów.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Asia napisał:

Ale nie chodzi o to, żeby przekonać żelazny elektorat tylko większość, która się waha lub myśli, że ich to w ogóle nie dotyczy.

Asia, a znasz prywatnie kogoś, kto w Polsce mieszka, płaci podatki i się waha? Bo ja - nie. Ale może w Trójmiasto jest nietypowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Butler napisał:

Ustrój nam się zrobił taki, że ludzie często ponad połowę swoich dochodów oddają na kredyt.

No cóż, ten ustrój sami sobie / łącznie ze mną / wywalczyliśmy :) Mój dziadek w dobie "Solidarności" twierdził , że świat jest dziwny , skoro ROBOTNIK WALCZY O KAPITALIZM :) Pamiętał przedwojenny kapitalizm typu " Ziemia Obiecana" i jakoś mu się to nie wiedzieć czemu nie podobało :) 

@Kraft Szacun , i masz rację pisowi , chodzi o polaryzacje społeczeństwa doprowadzoną do obłędu. Głównie po to by nikomu ze sztywnego elektoratu nawet nie przyszła do głowy jakakolwiek analiza.

4 godziny temu, Butler napisał:

Fajnie tak krytkować obcych swoją miarą nie znając życia osób wobec których mamy jakieś obiekcje typu - co powinny, a co nie.

Takie dylematy były zawsze. Bycie " człowiekiem" , niestety czasem kosztuje. W czasach  kryzysu i bezrobocia początku lat 2000 zdarzało mi się wielokrotnie zmieniać pracę. Niektórzy nowobogaccy niestety przeoczyli fakt , że niewolnictwo się skończyło. Wsuwałem chleb z dżemem, ale dzisiaj mogę spokojnie patrzeć w lustro przy goleniu.

Zapewniam , że obecnie z robotą jest znacznie łatwiej i nie widzę powodu , by szmacić się dla kasy. Jeszcze jak się wierzy w to co mówi pis ,to ok. Ale jak tylko chodzi o pieniądze ...... to już premedytacja.

 

  • Lubię to 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Fafniak napisał:

Proponuję przeczytać, bo w sumie to nie jest o filmie tylko o naszej psychice.

Dyskusja w tym temacie nie jest o filmie. Czy jest dobry, czy słaby, ani o emocjach. które wywołuje. Jest o tym, że państwo PiS walczy z artystą i jego dziełem, a to nas lokuje zupełnie w innym miejscu mapy świata niż chciałbym żebyśmy byli. I ja się na to nie zgadzam. 

Edytowano przez Kraft
  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kraft napisał:

Dyskusja w tym temacie nie jest o filmie. Czy jest dobry, czy słaby, ani o emocjach. które wywołuje. Jest o tym, że państwo PiS walczy z artystą i jego dziełem, a to nas lokuje zupełnie w innym miejscu mapy świata niż chciałbym żebyśmy byli. I ja się na to nie zgadzam. 

i masz do tego prawo

Co nie zmienia tego, że warto przeczytać. Nie chcecie, wasz wybór. Rozumiem.

Ciekawe, że mając tak ciekawe przemyślenia dotyczące postrzegania, nie masz zamiaru poczytać o psychice i postrzeganiu.

Luz.

Ciekawe, że jak polecałem artykułu z "Przekroju" - to właściwie mało kto się odezwał (też tak naprawdę dotyczyły naszej psychiki i postrzegania)

Spadam, faktycznie nie ma sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam artykuły, które tłumaczą mi jak myślę czy jak mam mysleć publikowane w tygodnikach piszących zgodnie z kierunkiem wiejącego wiatru.

7 minut temu, Fafniak napisał:

 

Spadam, faktycznie nie ma sensu.

Cześć

Wpadniesz 15.X na wybory? :)

Edytowano przez audiowit
  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fafniak napisał:

Co nie zmienia tego, że warto przeczytać. Nie chcecie, wasz wybór. Rozumiem.

Fafniak, ale ja przeczytałem. 

Tylko on nie wyjaśnia przyczyn zniknięcia z publicznej anteny programów Wołoszańskiego., czy politycznej nagonki na Holland. PiS uważa, że jak artysta im podpadnie, to mają prawo go zniknąć. Przeciwko temu protestuję. 

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zacząłem czytać i w pewnym momencie skapnolem się, że z tym artykułem jest coś nie teges. Wrzuciłem w wyszukiwarkę i znalazłem prawa własności Wprost.

To jest tak jak z sędziami. Nie chodzi o to żeby myśleć o niezawisłości sędziów jako o czymś normalnym, tylko poddać ją w wątpliwość. To bardzo stara taktyka rozwalić podwaliny.

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...