Skocz do zawartości

***** ***


Recommended Posts

24 minuty temu, Dedal napisał:

Jaki rozum taka gadka 

Przykład, brak argumentów to atak personalny😂

Pozdr.

8 godzin temu, Chmarski napisał:

Cholera, w tym kraju mniej ludzkiej nienawiści było w czasach PZPR i Solidarności. To jak się zmieniło przez ostatnie 8 lat to jest po prostu dramat.

przykład powyżej

 

24 minuty temu, Dedal napisał:

Zostań tam gdzie jesteś 🖐️

Pozostaję, ale tak się składa że firma wysyła mnie na delegację na kilka miesięcy do Pl i właśnie takich zachowań się obawiam.

Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Karol64208 napisał:

chyba nie spostrzegłeś różnicy pomiędzy  inwestor a wyprzedaż gotowego produktu/ majątku /

 

Nie mam problemu z dostrzeganiem takich rzeczy :) PiSowi chodziło konkretnie o wyprzedaż spółek skarbu państwa, a CPK taką spółką jest. W czym widzisz problem? Że lotniska nie ma i przez 20 lat go nie będzie albo nie będzie funkcjonowało? Ale majątek z nim związany jest.

  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karol64208 napisał:

 

  • jakie społeczeństwo taki rząd i demokracja.

 

To jest odpowiedź na to .

Co chciałeś zdziałać taką wypowiedzią  , mądralo 🤨

51 minut temu, Karol64208 napisał:

Przykład, brak argumentów to atak personalny😂

Pozdr.

przykład powyżej

 

Pozostaję, ale tak się składa że firma wysyła mnie na delegację na kilka miesięcy do Pl i właśnie takich zachowań się obawiam.

Pozdr.

Jesteś przekomiczny 😊 obrażasz rodaków "jacy by nie byli " i to z emigracji i wytykasz mi atak .

Eh 

To straszne że musisz tu przyjechać , tam gdzie jesteś pewnie wzorowo traktuje się Polaków 🤔

Edytowano przez Dedal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karol64208 napisał:

tak się składa że firma wysyła mnie na delegację na kilka miesięcy do Pl i właśnie takich zachowań się obawiam.

Wiesz, jak naplujesz w twarz skinowi to jest spora szansa, że dostaniesz w ryj.

Jak już tu przyjedziesz i będziesz ludziom pokazywał, że są kretynami bo sami nie myślą, tylko gadają co im ich guru kazał... no nie można wykluczyć, że słusznie się obawiasz. Chyba, że tylko w sieci tak swobodnie ludzi obrażasz, a na żywo już taki chojrak nie jesteś.

 

  

2 godziny temu, Karol64208 napisał:

jakie społeczeństwo taki rząd i demokracja.

Tego też lepiej głośno nie powtarzaj jak już tu wpadniesz. 

Rozumiem, że tam, na tej emigracji stałeś się lepszym człowiekiem. Tylko nie wiem czy lepszym Polakiem, ale do gorszego sortu chyba się nie zaliczysz. 

  • Lubię to 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Karol64208 napisał:

 jaki by rząd nie był referendum jest dla społeczeństwa dla wskazania drogi rządzącym i to jest najważniejsze  w demokracji -referendum.

Jeśli bronisz tak gorliwie TEGO konkretnego referendum, to znaczy że poziom twojego zmanipulowania jest wysoki i twój sposób myślenia nie ma nic wspólnego z samodzielnym myśleniem.

Edytowano przez TAtomicus
  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jednak niesamowite jak łatwo odwrócić kota ogonem. To rządzący postanowili wykorzystać narzędzie demokratyczne do szerzenia niezgody i generalnie destabilizacji systemu, a nie ludzie którzy postanowili nie dać temu swojego mandatu. Czy osoby żarliwie broniące powagi referendum przeczytały pytania referendalne? Przecież to napisał rządowy politruk, a nie prawnik.

Przytaczam:

 Pytanie 1: Czy popierasz wyprzedaż majątku państwowego podmiotom zagranicznym, prowadzącą do utraty kontroli Polek i Polaków nad strategicznymi sektorami gospodarki? 

Pytanie 2: Czy popierasz podniesienie wieku emerytalnego, w tym przywrócenie podwyższonego do 67 lat wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn? 

Pytanie 3: Czy popierasz likwidację bariery na granicy Rzeczypospolitej Polskiej z Republiką Białorusi?

 Pytanie 4: Czy popierasz przyjęcie tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską?

A co do Wielkiej Brytanii jako niedoścignionego wzoru demokracji to byłabym ostrożna z entuzjazmem. Ostatnie 10 lat mocno nadwerężyły pion moralny, a o historię wpływu różnych sił na wynik referendum unijnego długo będą się kłócić historycy. Że o, skrzętnie zamiatanych pod dywan, aferach na dworze królewskim nie wspomnę.

  • Lubię to 3
  • Gratulacje 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki rudy nieprzyjaciel hehehe ale mają ludzie naprane do łba przez propagandę heheheh

4 minuty temu, Asia napisał:

Nieskromne powiem, że miewam dobre riposty 😉.

Ta była mega hehehehe, tu możesz być dumna z siebie heheeh

Edytowano przez Wing0
  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Asia napisał:

Nieskromne powiem, że miewam dobre riposty

Nooo :) 

Co do referendum. Jest to poważne narzędzie w rękach społeczeństwa. Jest jedno ale , to nie społeczeństwo decyduje o zastosowaniu tego narzędzia i to nie społeczeństwo wybiera jego temat. Dla mnie to co zrobił pis zadając pytania wyjęte wprost ze swojej kampanii , było kpiną z praw narodu do wypowiedzi. To pseudo referendum miało zwrócić uwagę głosujących, kto tu jest dobrym , katolickim , patriotycznym rządem , a kto "być może" nie jest. Referendum było wpisane w kampanię , zwróćcie uwagę na banery sponsorowane przez Orlen , PGE i to co słychać było w tvpis. Były to jota w jotę potwierdzenia jedynie słusznych odpowiedzi na pytania referendalne z sugestią , że to jaśnie panujący zapewniają ten idylliczny stan rzeczy.

To było pierwsze referendum w którym nie brałem udziału , nie mogłem podpisać się pod tą tępą manipulacją. 

 

 

  • Lubię to 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak więcej empatii do drugiego człowieka, nie ważne czy jest on zwolennikiem PIS-u czy innej Lewicy. Wiecie dokładnie że naród jest podzielony i sam sobie tego nie zrobił, nasi wspaniali politycy mają w tym ogromny udział. 

  • Lubię to 1
  • Gratulacje 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości jak delegalizacja.

 Wyobraźcie sobie że jednak zdelegalizowano tę partię.

A teraz wyobraźcie sobie że ta sama partia powstaje pod inną nazwą, wygrywa następne wybory i zaczyna się rzeź. Bo skoro poprzednik zdelegalizował to i ja mogę...

 

Jeśli teraz PiS robi takie hopsztosy to nie mogę sobie wyobraźić co robiłby w wypadku delegalizacji i ponownej reorganizacji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...