Skocz do zawartości

***** ***


Recommended Posts

Biedny, starszy, zagubiony człowiek, który nagle spadł z piedestału. Metody, które stosował, sprowadziły go do takiej sytuacji. To komisja wyborcza, a nie wiec partyjny, tudzież miesięcznica z obstawą za nasze pieniądze. Choć starsza Pani powiedziała "proszę, przed nami". Bo??? Młodzież jednak (choć nie tylko) pokazała hart ducha i chwała je za to.

Edytowano przez tomasz1w
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie w tym wątku. 
Za kilka tygodni wybory do parlamentu/Sejm w Niderlandy.

Wykonałem zdjęcie po drodze do sklepu z artykułami z Polski. Kupujemy tam galaretki i herbatę rumianek😃

Na zdjęciu słup z plakatami wyborczymi. W mojej wsi/20tys mieszkańców stoi 6 takich słupów. Decyzja gminy. Przepisy dotyczące naklejania są określone, równe dla wszystkich partii, niezależnie od bogactwa i widzimisię konkretnej partii.

Pogrzebałem w internecie. Z badań marketing/soscjo itp wynika, że zysk netto wyklejania tych posterów wynosi 0.0

Zatem relikt przeszłości. 

1B1D992B-BDB0-41B4-B6BB-17F2C51C8A7B.jpeg

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poparcie dla Koalicji Obywatelskiej w ostatnich wyborach, a dawne granice zaborów. Niewiarygodne! Podział dokładnie według tego sprzed 105 lat - Koalicja bezapelacyjnie wygrywa w dawnym zaborze pruskim (i Ziemiach Odzyskanych), a przegrywa w pozostałych. Czyżby zabory ukształtowały Polaków raz na zawsze? 

FREE_840.jpg.a2b3404ace8a55b8edbb420c57464d67.jpg

PS Tylko nie piszcie mi, że "opcja niemiecka";)

https://tvn24.pl/polska/wybory-2023-mapy-i-zabory-kartografia-ekstremalna-7408902

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wing0 napisał:

No tak Krafcie jest to nie przypadek... A najgorsze że jestem w tej prawej części :)

Jest sposób na to, możesz przeprowadzić się na Białoruś,i opowiadać o masowych grobach na polskiej granicy,o biednych uchodżcach,jak dezerter Emil,wtedy twoja prawa strona będzie dla ciebie lewą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tomaz75 napisał:

Jest sposób na to, możesz przeprowadzić się na Białoruś,i opowiadać o masowych grobach na polskiej granicy,o biednych uchodżcach,jak dezerter Emil,wtedy twoja prawa strona będzie dla ciebie lewą.

Może jest w tym sens, a może kogoś zabolało, że Polska wschodnia uwielbia być pod butem propagandy jak za komuny co widać na tej mapie, że jest to mniej rozwinięta część Polski w której mieszka dużo mniej ludzi z wykształceniem, którymi się łatwiej manipuluje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było coś obiecać
Ludziom, żeby głosowali
Wolna Polska, raj na ziemi
Demokracja i pluralizm

Wszystko było takie proste
Większość w bajki uwierzyła
Chcieli mieć bogatą Polskę
Bóg gdzieś jest, lecz forsy nie ma

Już przestańcie protestować
Lepiej idźcie się pomodlić
Stulcie ryja i do pracy
Dajcie nam trochę porządzić!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubiłem Bońka za grę w polskiej reprezentacji. Od kiedy stał się ZiBi (od zegarków) już mniej. A od kiedy został najlepszym przyjacielem tego przekręta Platiniego, juz przestałem go lubić. Co NIE znaczy że Czarnkowi odpowiedział źle. Natomiast mieszanie ludzkich problemów natury fizycznej z ich przekonaniami politycznymi uważam za niesmaczne. Nie uważam że chudy jest lepszy od grubego, a brunet lepszy od rudego. Czesto bywa wręcz odwrotnie.

Edytowano przez Rega
  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Rega napisał:

A ja lubiłem Bońka za grę w polskiej reprezentacji. Od kiedy stał się ZiBi (od zegarków) już mniej. A od kiedy został najlepszym przyjacielem tego przekręta Platiniego, juz przestałem go lubić.

 

Gwoli ścisłości, to oni się lubi w czasach, kiedy Platini nie był jeszcze skorumpowany. I chyba nigdy tej przyjaźni nie zerwał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy wydmuszkę, a nie prezydenta. Ten człowiek właśnie zamknął sobie drogę do jakiejkolwiek politycznej kariery po opuszczeniu urzędu dotychczas zajmowanego. Może i dobrze, bo nie chciałbym aby jako Polaka, ktoś mnie z nim identyfikował. A już miałem nadzieję , że potrafi się oderwać od prezesa. Pomyłka. Uzależnienie jest zbyt silne.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Rega napisał:

No i mamy wydmuszkę, a nie prezydenta. Ten człowiek właśnie zamknął sobie drogę do jakiejkolwiek politycznej kariery po opuszczeniu urzędu dotychczas zajmowanego. 

Kariery politycznej? Czy on się nadaje do jakiejkolwiek pracy? Pomyślmy. Czy ktoś szuka pracownika gnuśnego, bez inicjatywy, bez charakteru, nijakiego, co do 248 zliczyć nie umie, mającego jednak niezwykle wysokie wymagania finansowe i oczekującego rozdmuchanego socjalu? Ręka w górę. Są tacy frajerzy? Kurde, przecież się znaleźli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , właśnie. I ci frajerzy już widzą go na lukratywnych stanowiskach w UE. Myslę, ze swoją dzisiejszą decyzją pokazał że to miraż i niczego w UE nie zdziała. Ale nikt nie powie , że szansy nie miał. No, chyba że na urząd wójta w Pierdziszewie Górnym.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, misiekx napisał:

Za dwa lata będzie parkingowym na Srebrnej. 

Nie będzie musiał, dostanie emeryturę prezydencką. Tyle że nikt z nim raczej nie będzie się liczył.

54 minuty temu, Rega napisał:

No , właśnie. I ci frajerzy już widzą go na lukratywnych stanowiskach w UE. Myslę, ze swoją dzisiejszą decyzją pokazał że to miraż i niczego w UE nie zdziała. 

Za słabo zna też angielski ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...