Skocz do zawartości

Forum

1. AUDIO

1. Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.

80912

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).

26328

Vintage audio, wzmacniacze lampowe, gramofony i przedwzmacniacze gramofonowe, magnetofony, tunery.

5933

Love, love, love, czyli Wasze ulubione marki i ich produkty.

8257

Strefa rozmów tematycznych, wymiany poglądów, rozważań i audiofilskich refleksji  :)

3997

Stereofoniczne i wielokanałowe.

2823

Pomieszczenie odsłuchowe, ustawianie kolumn, aranżacja akustyczna, problemy z dźwiękiem.

1672

Muzyka oraz filmy z komputera, MP3, DiVX, słuchawki i inne.

5187

O wszystkim co gra w samochodzie.

700

Własne projekty, modyfikacje fabrycznych urządzeń.
      2057

Nowości na rynku i testy, które przeprowadził w ostatnim czasie magazyn AUDIO :)

113

1. Nic o nas bez Was

Uwagi i pytania dotyczące forum, portalu i miesięcznika AUDIO.

1322

Rozmowy i rozmówki tematyczne, wystawy, spotkania, ogłoszenia, czyli groch z kapustą.

1165
  • Ostatnie posty

• No może nikt nie być, a może brat po prostu słuchać muzyki. Lubię po prostu mieć muzykę w tle, która jest delikatnie słyszalna spoza słuchawek.
    •   Nostromo Wolf (piąta generacja, inaczej - v5) - dokładnie taki jak na powyższych zdjęciach. To jest obecnie przedostatnia wersja. A tu masz link do testu - dokładnie tego modelu , są też inne fotki - http://www.highfidelity.pl/@main-2842&lang=
    • Witam wszystkich,czytając te forum i patrząc do mojego portfela ile mam do wydania,jest mi aż głupio pisać,boje się że zostanę odprawiony z kwitkiem. Jestem młodą osobą z zerowym doświadczeniem jeżeli chodzi o wszelkiej maści sprzęt grający. Posiadałem kiedyś LG LHD6245D ale to było kupe kupe lat temu no i sub umarł śmiercią tragiczną (chociaż zle nie wspominam tego zestawu) teraz dostałem MC2006 2 głośniki z subem (to już będę zle wspominał) ale to wszystko chwilowe rozwiązanie. Otóz sytuacja wygląda następująco,miesiąc po miesiącu człowiek może odłożyć grosz na coś nowego no i tak to wygląda i u mnie,kwota jaką dysponuje aktualnie to jest maksymalnie 2000. Jestem świeżo po zakupie 55 calowego telewizora w 4k który głównie będzie służył do oglądania filmów/seriali na Netflixie,youtuba,streamów typu Twitch i tak dalej,ale nie o tym mowa. Chciałbym do tego telewizora jak i również do komputera (rzadziej) dokupić zestaw 5:1,nie jestem audiofilem więc nie wymagam nie wiadomo czego,cokolwiek aktualnie kupię będzie dla mnie niesamowite z racji brakuje doświadczenia i porównania w chwili obecnej. Celuje w sprzęt 5:1 z takim budżetem dlatego że nie muszę kupić wszystkiego naraz,a nie chce 2:1 tak jak mam teraz,bo to jednak inne doświadczenie zwłaszcza że celuje w filmy. Jeżeli ktoś byłbym w stanie złożyć taki zestaw warty uwagi za 2k zł,będe zdziwiony ale i zadowolony,domyślam się że nie wszystko wtedy będzie nowe,oraz każda część będzie osobno kupowana,nie robi mi to problemu.   Okey,muszę skończyć się tak rozpisywać żeby ktoś to wogólę przeczytał,liczę że znajdzie się tutaj osoba która podejdzie bardzo indywidualnie do mnie i razem coś wymyślimy. 
    • no niby tak .. ale czy nie rozwiązuje tego bass reflex usytuowany  z przodu kolumny ? Mam przynajmniej taką nadzieję
    • Im więcej propozycji i głosów w takich tematach tym lepiej. Także dziękuję ze swojej strony za każda opinię. Szczerze mówiąc to ten Nad 326Bee był moim pierwszym pomysłem. Jednak im więcej czytam o nim, tym bardziej szala przechyla w stronę Marantza. Co do potencjometrów, to niestety, ale ten nieśmiertelny Alps ma swoje wady i zalety i w tym budżecie ciężko znaleźć coś innego.  Najbardziej obawiam się sytuacji gdy mój 3 letni brzdąc podejdzie i obróci go na maksa  .
  • Audiofile dyskutują

• Ostatnio poruszane tematy