Forum

1. AUDIO

1. Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).

24581

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.

74220

Vintage audio, wzmacniacze lampowe, gramofony i przedwzmacniacze gramofonowe, magnetofony, tunery.

5705

Love, love, love, czyli Wasze ulubione marki i ich produkty.

7770

Stereofoniczne i wielokanałowe.

2647

Pomieszczenie odsłuchowe, ustawianie kolumn, aranżacja akustyczna, problemy z dźwiękiem.

1589

Muzyka oraz filmy z komputera, MP3, DiVX, słuchawki i inne.

5119

O wszystkim co gra w samochodzie.

690

Własne projekty, modyfikacje fabrycznych urządzeń.
      1901

Strefa rozmów tematycznych, wymiany poglądów, rozważań i audiofilskich refleksji  :)

3006

1. Nic o nas bez Was

Uwagi i pytania dotyczące forum, portalu i miesięcznika AUDIO.

1371

Rozmowy i rozmówki tematyczne, wystawy, spotkania, ogłoszenia, czyli groch z kapustą.

1116

• Dzięki za porównanie. Tak też myślałem, że nie ma sensu. Nie znam się , ale patrząc na cenę ile kiedyś ten Pioneer kosztował i był to drugi model od góry , a NAD to jakby nie było w sumie podstawowy model więc racjonalnie można wnioski wyciągnąć. Co do tego gościa to wiecie jak to jest, to nie jest mój znajomy tylko znajomy znajomego więc nie będę mu gitary zwracał szczególnie jak i tak wiem , że się nie zamienie. Póki co będę patrzył czy się pojawią jakieś AE Aelite. A może coś w między czasie się jeszcze pojawi ciekawego? Dziękuje za pomoc Panowie ...
    • Witam. Pisalem wczesniej pytanie o zestaw stereo za ok. 7tys. W obecnej chwili wyklarowalo mi sie co nieco. Mam w zwiazku z tym 2 pytania. 1) Lepszy zestaw to Onkyo tx-8270 z lepszymi kolumnami(np. Klipsh 280f albo Dali zensor 7) czy marantz pm6006 z cd i strumieniowcem z dali zensor5( salon q21i nie tylko ma promocje za ok. 7tys). 2)Drugie pytanie to czy warto by bylo zestawiac stereo etapami(wzgledy finansowe) i wziac cos z wyzszej polki. Chodzi mi konkretnie o serie Cambridge audio CX. Ewentualnie cos innego wg Was w tej kategorii cenowej.  Dla przypomnienia: Muzyka: elektroniczna, jnstrumentalna, ambient,trance, wokal typu Susan Wong. Pokoj 20 m2. Prawie kwadrat, malo zagracony.
    • Marcin ponieważ jeden z forumowiczów tak domaga się - w innym wątku - czy poradziłeś sobie z ustawieniami wkładki, igły i ramienia ja zapytam jaki pre w końcu zakupiłeś. Może mi to umknęło.
    • Chili, czy podniesie Ci ciśnienie, możliwe. Zresztą forumowicz dał się ostatnio poznać ze swoich licznie zakładanych wątków. Revo niestety tak będzie. Ten trend jak widać eskaluje, szczególnie gdy nasze forum stało się bardziej doradcze. Przychodzą kolesie, którzy nie nauczyli się w szkołach czytać ze zrozumieniem i chyba wogóle czytać. Nikt nie nauczył ich samodzielnie poszukiwać. To też wynosi się z domu i ze szkoły. Zazwyczaj są to "mistrzowie" kilku postów pisanych na potrzeby obecnej sytuacji. A ilu jest takich, którzy napisali jedne lub dwa posty wolę nie pisać. Statystykę w tym zakresie poczyniłem. Pasjonatów takich jak my wyżej, wypowiadający się jest na forum kilkudziesięciu na przeszło 11 tys. zarejestrowanych.
    • @Marcin B., udało Ci się poeksperymentować z ustawieniem ramienia? Ciekaw jestem czy rozwiązało to Twój problem 🙂
  • Ostatnio poruszane tematy