Skocz do zawartości

Usher S-520 - Kraftest


Kraft

Recommended Posts

20 minut temu, Rega napisał:

Nie posądzałem Cie o aż taką megalomanię😉

Ludzie! Zażartowałem sobie tylko z wpisu kolego Rafała, że niby napisanie o nieprzesadnym przejmowaniu się punktem -6dB wymagało ode mnie jakiegoś przełamania się do szczerej wypowiedzi. To już dowcipy trzeba tłumaczyć? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rega napisał:

@Kraft zwracaj uwagę na emotki bo wychodzą niezłe jaja. Z mojej strony to byl żart taki jak z Twojej. Jesli poczułeś się urażony to BARDZO PRZEPRASZAM!!!!

Ok. Też przepraszam, ale widzisz jakie wpisy zaczęły towarzyszyć Twojemu i jaką sympatię sobie zaskarbiły. Zdecydowanie czas na przerwę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, halik napisał:

Ale wiecie ze to był żart ?

Szczerze mówiąc,  to wątpię. 

Jak się gościa czyta, to sorry, ale takie odnosi się wrażenie, nie bez powodu kiedyś określiłem  go samozwańczym recenzentemi  Guru tego forum.

Poza tym, nawet jeśli to byłby faktycznie żart, to skąd akurat w takiej formie i z takimi hasłami?

Uważam, że w głowie kogoś takiego nie bez powodu się rodzą takie hasełka, czy "żarty".

Zatem za przyzwoleniem, mam zdanie odrębne  😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dzik napisał:

Kogo jakiego?

Naucz się wreszcie dyskutować ad meritum, a swoje opinie o innych użytkownikach zachowaj dla siebie.

Dziku, zobacz, czy nie ma Ciebie na ASR.

Podobnie ty mógłbyś zachować opinie (nie tylko o innych) dla siebie.

Nie wchodź w dyskisje ze mną O.K.

Bądź konsekwenctny wreszcie,  nie bądź bezjajeczny miekiszon, chciałeś odejść. 

 

14 minut temu, gienas napisał:

Pownieneś napisać " Jak czytam gościa..."

 Pisząc "jak się czyta..." uzurpujesz sobie prawo do opinii innych.

Otóż nie, bo to nie tylko moja opinia.

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ? Jesteście niesamowici :) Próbowałem pisać na innym Forum / przyznaje się bez bicia/ ,ale nie dałem rady , bo tam wszyscy są mili , klepią się po plecach , co ktoś nie napisze to jest dobrze itd.  Brakowało mi dyskusji , jakiegoś odmiennego zdania , kontrargumentów . U nas za to jak dotąd było takie wypośrodkowanie , które mnie się podoba. Ścierają się różne wizje , opinie , wnioski z doświadczeń , tak być powinno, ale błagam , nie radykalizujmy sporów. Nie czepiajmy jakiś mało istotnych zdań , nie wyciągajmy z zamierzchłej przeszłości wypowiedzi drugiej osoby tylko po to by .... no właśnie co ? Co to daje ?  Co wnosi do życia Forum ? Czasem po prostu warto odpuścić .

6 minut temu, halik napisał:

Żebym wiedział, to w życiu bym po nie nie pojechał. Nawet po drodze

A Jarek jeszcze ich zdjęcia nie wrzucił , co będzie jak ludziska je zobaczą :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przespałem się z problemem (wiem - sam go stanowię), przemyślałem jeszcze raz sprawę (od razu przepraszam za myślenie samodzielne, wręcz samozwańcze) i doszedłem do wniosku, że się do tego testowania nie nadaję. Sprzętowo i mentalnie. Przede wszystkim ten mój Marantz. Jest zbyt wielkim ograniczeniem. Puszczam sobie Wielką Orkiestrę Symfoniczną Polskiego Radia (źródło to TV, bo jak nie widzę kto gra, to trudno mi ocenić co gra), a z jego trzewi wydobywa się Kwartet Jorgi. Podobno jakiś Kilowata, czy jakoś tam, go tak bez sensu nastroił. Ale może w tym budżecie robił, co mógł. Wiadomo, z pustego i Japończyk nie naleje. Powiecie - no to kup droższy. Ale jak, skoro za Marantza zostało mi jeszcze 48 rat (zazdroszczę tym, co mogą tak sobie po prostu pójść do sklepu i coś kupić). Ale jak się miałem dorobić z moim lewicowym odchyleniem? Prędzej bym gałkę balansu ukręcił nim bym je wyrównał. Dodatkowo sygnał filtrują mi sznurowadła od trampek, które eufemistycznie nazywam kablami (wiem, wiem - zaklinanie rzeczywistości), a na koniec resztę dźwięku pochłaniają mi te cholerne pianki. Praktycznie podczas testów siedzę i słucham ciszy! Nawet jakby ten mój sprzęt jakiś sensowny dźwięk wypuszczał, to i tak mam zbyt małe doświadczenie, osłuchanie, żeby to, co dotrze do moich niemytych, wietrzonych uszu zinterpretować. Dość powiedzieć, że cały mój kontakt z muzyką na żywo to gwiżdżący kolega z podstawówki i dziadek, który grał na grzebieniu (klasycznym kościanym, być może z barana, o lekko ocieplonym, ale szczegółowym i dynamicznym brzmieniu, takim "z zębem"). A jeszcze braki elokwfecii uniemożliwiają mi sensowne przekazanie moich - pożal się Boże - wrażeń. Sami widzicie. No się nie da. Postanowiłem zatem posłuchać, nie sprzętu, nie muzyki, ale mądrzejszych kolegów i odpuścić to moje - pożal się Boże po raz drugi - testowanie. Proszę, niech mi ktoś łaskawie napiszę, jak te Ushery grają. Będę bardzo zobowiązany. 

PS jestem z siebie dumny, że jednak trochę się znam - znam swoje miejsce w szeregu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już tu troszkę o nich napisał, jak dobrze pamiętam całościowo rozjaśnione, dźwięczne brzmienie. Górny środek podniesiony. 

Więcej konkretów oczekujemy od Ciebie. Ja byłbym wdzięczny jak pokusiłbyś się o porównanie ich do monitorów, które obecnie posiadasz. No i wrzuć może już ich zdjęcie bo stawiam, że będzie to wersja w kolorze czerwonym :) Chociaż nie wiem czy akurat mk2 były produkowane w takim kolorku. 

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kraft napisał:

doszedłem do wniosku, że się do tego testowania nie nadaję. Sprzętowo i mentalnie.

Prawdopodobnie tak jest. Masz za to najlepsze pióro na forum, czego przykładem Twój tekst powyżej. I jako jeden z niewielu zadajesz sobie trud by pożyczać kolejne kolumny, słuchać ich krytycznie i ubierać swe wnioski w słowa. Więc dość kokieterii - Ty lubisz pisać, a my uwielbiamy Cię czytać.

Chce-my Kraf-ta! Chce-my Kraf-ta! :)

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, misiek x napisał:

Adam , czy jesteś aż tak fałszywy czy tylko udajesz ? 

Dzień dobry Mirku

Kolejny raz/drugi, gdy na otwartym forum mnie „zaczepiasz”

Jest mi przykro i smutno. Zgłoszę to do administracji forum. Chciałbym się dobrze „tutaj” czuć.

Czy zechciałbyś następnym razem napisać o swoich wątpliwościach „fałszywy …” przez PW?

Tobie także życzę spokojnego dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...