Skocz do zawartości

Co z tym fantem zrobić...

Recommended Posts

• Odpowiedzi 509
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

3 minuty temu, Rega napisał:

Nie, nie kupiłem.

jak nadal jesteś zainteresowany to znalazłem drugie wydanie /inne/ i jest to nagranie na drugim CD i wiele innych z tej płyty które wstawiłem.

Podaj mi adres na PW to wyślę tę drugą i tak jej nie używam a nawet o niej zapomniałem jak pisałem kilka nagrań się dubluje na nich.

Nie ma problemu, tylko podaj mi adres, i napisz co się stało że masz taki dołek.

Pozdr. Wszystkich i przepraszam za przerywnik.

8 minut temu, JaZz napisał:

Mówisz poważnie i o kimś konkretnym? 

nawet przez myśl mi nie przeszło :/.

Ale jak szukacie modera to musi być ktoś kto zna się na zagadnieniu od podszewki nie tylko z reklamy, inaczej dalej będzie kaszana.

Pozdr.

A ja bym poobserwował najbliższy tydzień na forum. Tygodniowy brak Dzika może pokaże czy w ogóle jest potrzeba dodatkowego wsparcia dla administracji.

P. S.

Prezes firmy, w której pracuje żona jest zapalonym myśliwym. Żona siedzi akurat w jednym pokoju z prezesową i mają bardzo dobre relacje. Dzisiaj żona przyniosła z pracy kilogram kiełbasy z dzika. Autentycznie aż się uśmiechnąłem, gdy mi to powiedziała. Akurat czytałem forum (ten wątek) w telefonie. Pyta się z czego się śmieje, odpowiedziałem że ostatnio dziczyzna mi się przejadła.

12 minut temu, Wito76 napisał:

Prezes firmy, w której pracuje żona jest zapalonym myśliwym. Żona siedzi akurat w jednym pokoju z prezesową i mają bardzo dobre relacje. Dzisiaj żona przyniosła z pracy kilogram kiełbasy z dzika. Autentycznie aż się uśmiechnąłem, gdy mi to powiedziała. Akurat czytałem forum (ten wątek) w telefonie. Pyta się z czego się śmieje, odpowiedziałem że ostatnio dziczyzna mi się przejadła.

Chcesz i nam obrzydzić dziczyznę. 

Chcesz i nam obrzydzić dziczyznę. 

Już bez podtekstów, nie lubię tej kiełbasy. Źle wygląda, nie smakuje mi. A skubany hojnie dał, myślę że więcej niż kilogram. Oczywiście są ludzie, którzy się tym zajadają, to nie moje smaki, Jutro do pracy wezmę swoim chłopakom.

Z podobnych tematów ostatnio kupiłem sobie pasztet z dzika, cena 24zl trochę podejrzana mi się wydała jak za dziczyznę, więc mało kupiłem. Dobry, normalny pasztet, taki tradycyjny aż za bardzo tradycyjny. Kolejnego dnia robię zakupu w tym sklepie, patrzę na etykietę a tam napis "pasztet Ździcha". Nie wiem jak ja patrzyłem dzień wcześniej. Dobra, kończę off-topy.

Witajcie ponownie,

przeanalizowałam sprawę raz jeszcze i na spokojnie, przyjrzałam się bardzo dokładnie setkom postów, oto co następuje. Bez zbędnych tłumaczeń, wydaje mi się, że dość już złych emocji wygenerowało się w ostatnich dniach.

➡️ Dzik dostaje bana permanentnego i bynajmniej nie dlatego, że ma odmienne od części z Was poglądy. Wszak nie jest w nich odosobniony. Zdaję sobie sprawę, że mogę spotkać się teraz z krytyką za zmianę zdania, ale biorę to na klatę. 
 ➡️ Komentarze z zaświatów, których się spodziewam, nie są konieczne.
 ➡️ Chęć usunięcia konta można zgłaszać do mnie na PW lub na adres @: aleksandra.bialas@audio.com.pl. Niemniej proszę osoby, które postanowiły nas opuścić, aby wstrzymały się z decyzjami: @JohnDoe i @Bogusław Kożyczkowski słowa te kieruję do Was.
 ➡️ Kwestia dodatkowego wsparcia moderacji (czyli mnie i @RoRo) pozostaje otwarta, mam nadzieję, że będę mogła poruszyć ją jutro.

Chcę powiedzieć jedno - zawsze zależało nam na tym, żeby na forum panował porządek. Jest to trudne do osiągnięcia i wymaga współpracy wszystkich nas. Uważam, i chyba nie tylko ja (choć są głosy wieszczące nam upadek), że w bólach, ale powstaje zgrana społeczność, która musi doszlifować sposób komunikacji. Konflikty będą, pytanie, jak ich unikać, kieruję do Was. Druga strona, czyli my, będziemy dokładać wszelkich starań, aby spory łagodzić, bo najważniejsze jest forum i jego dobro. Po wojnie zawsze następuje pokój i mam nadzieję, że stanie się tak i tym razem.

Nie chcieliśmy być niczym (nie)tajna policja, kształt forum zawsze zależał od forumowiczów, ale zawsze nawoływaliśmy o pohamowanie emocji i języka oraz wzajemną tolerancję poglądów. Z różnym skutkiem, aczkolwiek uważam, że poważne konflikty wybuchają coraz rzadziej. Wiemy, że potraficie się spierać tak, że czyta się to z uśmiechem, i wolelibyśmy takim kłótniom się przyglądać. 

Pozdrawiam serdecznie,
Ola