Skocz do zawartości

Forum

  1. AUDIO

    1. Stereo

      Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.

      247,5k
      postów
    2. Kino Domowe

      Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).

      102,7k
      postów
    3. Technika lampowa i analogowa

      Vintage audio, wzmacniacze lampowe, gramofony i przedwzmacniacze gramofonowe, magnetofony, tunery.

      14k
      postów
    4. Kluby - Sprzęt znanych marek

      Love, love, love, czyli Wasze ulubione marki i ich produkty.

      17,8k
      postów
    5. Audiofile dyskutują

      Strefa rozmów tematycznych, wymiany poglądów, rozważań i audiofilskich refleksji  :)

      50,3k
      postów
    6. Nasze testy

      Testy autorstwa forumowiczów AUDIO. Czyli forum dla tych, którzy biorą sprzęt na (własny) warsztat i dzielą się wrażeniami. TU dzieję się dużo.

      13k
      postów
    7. 11,1k
      postów
    8. Słuchawki i wzmacniacze słuchawkowe

      Stereofoniczne i wielokanałowe.

      12,9k
      postów
    9. Akustyka

      Pomieszczenie odsłuchowe, ustawianie kolumn, aranżacja akustyczna, problemy z dźwiękiem.

      9,6k
      postów
    10. PC-Audio / iPhone / iPod / głośniki bezprzewodowe / DJ i nagłośnienie imprez

      Muzyka oraz filmy z komputera, MP3, DiVX, DJ i sprzęt do nagłośnienia imprez.

      7,1k
      postów
    11. Od radio do audio w samochodzie

      O wszystkim co gra w samochodzie.

      960
      postów
    12. DIY, czyli Do It Yourself oraz serwis i modyfikacje sprzętu

      Własne projekty, modyfikacje fabrycznych urządzeń.

      9,1k
      postów
    13. Artykuły

      Nowości na rynku i testy, które przeprowadził w ostatnim czasie magazyn AUDIO :)

      377
      postów
    14. Co się dzieje na mieście, czyli prezentacje sprzętu audio

      Odsłuchy, pokazy, prezentacje, czyli audio show w wersji mini - jeśli będziemy o nich wiedzieć, na pewno powiemy. Zapraszamy wszystkich do uzupełniania listy :) 

      399
      postów
  2. MUZYKA i FILM

    1. 1,4k
      postów
    2. 1,3k
      postów
    3. 1,4k
      postów
    4. 887
      postów
    5. 13,6k
      postów
    6. 1,4k
      postów
  3. GIEŁDA

    1. 386
      postów
    2. 1,6k
      postów
    3. 78
      postów
  4. KOMENTARZE, OPINIE

    1. Nic o nas bez Was

      Uwagi i pytania dotyczące forum, portalu i miesięcznika AUDIO.

      4,4k
      postów
    2. Rozmowy (nie)kontrolowane

      Rozmowy i rozmówki tematyczne, czyli groch z kapustą.

      14,5k
      postów
    3. Ring...

      ...czyli kłóciliśmy się nie na temat, a tu możemy skończyć :)

      142
      postów


  • Ostatnie posty

    • Ty akurat masz male pojecie o salonach audio, od strony sprzedawcy, dlatego moze nie wymyslaj Odbierasz to tak, bo jestes dziwny. Nie o to mi chodzilo, nie dziekuj   Dalej tak jest, wchodzisz do sklepu i masz wszystkie marki, ktore mozesz odsluchac. Tych ktorych nie ma, nie mozesz, szok.
    • Trzeba by wykorzystać topologie terenu, budując elektrownie, a właściwie to magazyny energii ESP. Nazwa jak nazwa, wiadomo o co chodzi. Ps: podobno w Młotach, coś tam się dzieje w tym temacie.
    • Moim zdaniem to nie jest takie proste, a wręcz skomplikowane. Coś Ci się spodoba i co zrobisz? Parę dekad temu wszedłeś do jednego sklepu i tam miałeś wszystkie marki, które mogłeś odsłuchać i na miejscu porównać, bez wypożyczania do domu. Teraz rynek w Polsce, to mam wrażenie, że jest podzielony. Tak mniej więcej, to jedni mają umowę na wyłączność jak "Nautilus" na wybrane sprzęty, drudzy jak Top HiFi, też na wyłączność na inne. A trzecia grupa, to sklepy w których jest pozostały sprzęt.  I teraz, żeby bezpośrednio porównać, to trzeba albo wypożyczać, albo kupić przez internet (14 dni na zwrot). Jedna i druga forma np. przy głośnikach podłogowych jest już dość kłopotliwa. O ile ze sklepami idzie się dogadać co do wypożyczenia, to w TOPHiFi już nie. Polityka jak z czasów PRLu, bo kiedy idę do salonu samochodowego, to mogę już auto wypożyczyć nawet na weekend. Dlatego tak mnie mierzi ich podejście do klienta. Może bliżej mam do myślenia zachodniego, aniżeli bloku wschodniego. I może ktoś mi wytłumaczy, dlaczego taka duża sieć salonów robi tak pod górkę klientowi, bo ja tego nie mogę zrozumieć? Odbieram to od Ciebie jako, że Oryginalny. Dziękuję. (btw - śledzisz mnie?)
    • Już prędzej monitor audio bym posłuchał, tylko boję się cały czas odległości od ściany na tylno portowanych głośnikach. Kolega ma te KEFy i wymienia, bo mało jednak dynamiki i brakuje mu czegoś. Muszę do niego wbić jeszcze posłuchać więcej gatunków, ale na tyle na ile juz je słyszałem to wydaje mi się że można lepiej pod moje gatunki.   Decyzja jest ciężka, chyba spróbuję i tak osłuchać gdzieś te klipsche rb81 i Monitor Audio bronze 100 (szkoda bo pewnie jak się monitor audio okazż spoko to tych silverów nie będzie w okazji do kupienia z drugiej ręki  )  
    • Tylko że to wszystko jest pic na wodę :). Wiesz zapewne że pierwsze auta jakie powstawały buły na prąd, potem wszedł Rockefeller i zablokowali rozwój aut elektrycznych na lata całe, stąd baterie to obecnie najbardziej olany temat w rozwoju technologii, zanim nadrobią dziesięciolecia olewania tego tematu minie w pieron. Ale co kasy sobie zarobili to zarobili teraz przy zmianie koncepcji eheheh. Dziennie w pracy śmigam 200-300 km i szczerze nie mam problemu z jazdą dieslem czy benzyną wygoda ważna, ale niezawodność istotniejsza dla mnie.  Jeszcze jakby wprowadzali te elektryki pomału z głową jako alternatywę do ruchu miejscowego bez pierdolenia o ekologii z którą to gówno nie ma nic wspólnego to oki, przecież mogli mówić o zmniejszeniu emisji lokalnej a nie wciskać kit że to takie ekologiczne mhmmm w pizdjet ;).  Magazyny energii temat rzeka kolejny obecnie martwy temat i długo jeszcze takim będzie. Śmieszne 10 kw w kotwach 25-30 tys kpina.
  • Ostatnio poruszane tematy

  • Audiofile dyskutują

×
×
  • Utwórz nowe...