Skocz do zawartości

Piotr - S4Home - Pożegnanie i podziękowanie


S4Home

Recommended Posts

Witajcie,

Kiedy blisko 10 lat temu zakładaliśmy S4Home nie sądziłem, że ten dzień nadejdzie. Ale czasy się zmieniają, branża się zmienia i na wszystkich przychodzi czas.

Po 10 latach rozstaję się z firmą S4Home.

Z tego miejsca chciałem Wam wszystkim bardzo serdecznie podziękować.

@lpomis @tomek4446 @Bogusław Kożyczkowski @Kraft @Butler @Fafniak @DiBatonio @T Z6 @Tomasz S.  @MobyDick @lysyrafaltak Tobie też @lolekdrugi :), @seba3002 @Rafał S. Przepraszam nie sposób Was wszystkich wymienić. Także tych, których przecież nie ma już na tym forum a prze te wszystkie lata udało się nam wspólnie budować tą społeczność.

Bardzo się ciesze że kilka z moich pomysłów zostało wykorzystanych, bardziej rozpromowanych dzięki moim wpisom na forum.

Ciesze się, że udało się mimo wielu przeciwności prowadzić, doradzać w inny sposób niż to zostało ogólnie przyjęte w tej branży.

Na prawdę cieszę się że byłem częścią tej społeczności.

Mimo paru zgrzytów uważam że to olbrzymia skarbnica wiedzy, świetni użytkownicy. Jest wiele tematów, które zapadły mi w pamięci jak i dyskusji.

Co dalej? Nie wiem, zobaczymy.

Być może kiedyś jeszcze się usłyszymy i uda się zobaczyć.

@Redakcja AUDIO nam udało się spotkać i chwile porozmawiać. Dziękuję Olu za mam nadzieję udaną współpracę. Trzymam kciuki aby to forum rozwijało się nadal.

Jeśli kogoś obraziłem swoim wpisem z tego miejsca serdecznie przepraszam.

Trzymajcie się

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystko Piotrek ! Szczerze mówiąc to sprawdzając rano forum do kawy to zawsze zaczynałem od Twoich wpisów. Wydaje mi się,że nikt tak regularnie się tu nie udzielał jak Ty. Nie zawsze się zgadzaliśmy ale zawsze super się rozmawiało, sporo się nauczyłem. Mam nadzieję,że po zasłużonej przerwie wrócisz na forum po prostu prywatnie.

Pozdro !

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, DiBatonio napisał:

A miały być  lajwy naYT z poradnikami i co teraz?

Nasza działalność zarówno na forum jak i na YouTube będzie kontynuowana - 9.06 prowadzimy transmisję o wyborze gramofonów z przedstawicielem marki Pro-Ject, wczoraj na naszym kanale pojawił się film o wzmacniaczach do 6 000 zł. Oprócz tego cały czas rozwijamy nasz dział poradników na sklepie internetowym a w razie pytań przez większość czasu w którym nasz salon jest otwarty naszego przedstawiciela można spotkać również na chacie na naszej stronie.

14 minut temu, Butler napisał:

Będziemy mieli tu nowego przedstawiciela S4Home czy firma rezygnuje ogólnie z działalności na forum?

4 minuty temu, Rafał S napisał:

Dobre pytanie. Mam nadzieję, że firmy nie wykupiła jakaś sieciówka czy duży dystrybutor...

Pozostajemy na forum, nadal będziemy aktywni i cały czas pozostajemy niezależni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Kiedy blisko 10 lat temu zakładaliśmy S4Home nie sądziłem, że ten dzień nadejdzie. Ale czasy się zmieniają, branża się zmienia i na wszystkich przychodzi czas.

Piotrek , szanuję Firmę S4Home jak również szanuję Ciebie. Kłóciliśmy się wielokrotnie / przynajmniej na początku/, ale były to zawsze kłótnie merytoryczne.

Przyłączę się do oczekiwań kolegów , iż zostaniesz na Forum jako szary użytkownik. W Stanach / niestety nie u nas/ generałów się nie zmienia, bez względu na to ,kto jest u władzy. Mają zbyt duże doświadczenie oraz wiedzę do przekazania . Liczę więc , że będziemy toczyć jeszcze wiele dyskusji. Jak dla mnie to możesz pisać z literówkami , byle byś pisał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomasz S. napisał:

 Szczerze mówiąc to sprawdzając rano forum do kawy to zawsze zaczynałem od Twoich wpisów.

Jak każdy. Innej możliwości nie ma - z rana posty Piotra wypełniają główną stronę od góry do dołu;).

Piotr, powodzenia na nowych ścieżkach życia. I dziękuję za okazaną w przeszłości pomoc.

 

 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...